Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Masz pytania? Przeglądnij tutaj te najczęściej zadawane.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie korzystając z formularza:

Pola oznaczone * są wymagane.

Podjąłeś decyzję? Formularz zamówienia znajdziesz →tutaj.

Chcesz wypróbować metody? Zapisz się na darmowe sygnały inwestycyjne, lub śledź nas na Twitterze:


Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.


Udostępnij:Mentoring

Strefa Absolwenta - Adresaci

Mentoring to system opieki, którym przez rok od ukończenia kursu objęci są wszyscy uczestnicy naszych szkoleń. W ramach mentoringu Absolwenci kursów otrzymują co pewien czas (drogą mailową) konkretne wskazówki i sygnały inwestycyjne. Również dla nich przeznaczone są zasoby Strefy Absolwenta.

Nowi Absolwenci

Strefa przeznaczona jest głównie dla nowych Absolwentów, którzy co jakiś czas dołączają do grona użytkowników naszych metod. Oprócz konkretnych pomysłów inwestycyjnych rozsyłane w ramach mentoringu wskazówki zawierają treści stanowiące istotne uzupełnienie metody, a które nie mogły znaleźć się w podstawowym podręczniku, gdyż do ich zrozumienia konieczne jest już pewne doświadczenie w grze na rachunku rzeczywistym. Ponieważ nowych Absolwentów ominęły wskazówki rozesłane do czasu zakończenia przez nich szkolenia, tutaj znajdą oni je wszystkie zgromadzone w jednym miejscu.

 

Weterani

Weterani szkoleń znajdą tutaj m.in.:

  • zbiór wszystkich informacji teoretycznych z dotychczas rozesłanych w ramach mentoringu wskazówek, zazwyczaj w formie poprawionej i/lub rozbudowanej;
  • fragmenty podręcznika, które zostały zmienione lub uaktualnione przez Autora bądź to na bazie doświadczeń nabytych podczas kolejnych przeprowadzonych szkoleń, bądź to z uwagi na zmieniające się regulacje giełdowe;
  • odnośniki do nowych ważnych stron, źródeł informacji czy uaktualnionych plików.

Strefa Absolwenta - Zasoby

Zasoby Strefy Absolwenta są pogrupowane ze względu na metodę, której kurs Państwo ukończyli. Dostęp jest chroniony nazwą użytkownika i hasłem, które każdy z Państwa otrzymał na zakończenie szkolenia.


Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?