Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Masz pytania? Przeglądnij tutaj te najczęściej zadawane.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie korzystając z formularza:

Pola oznaczone * są wymagane.

Podjąłeś decyzję? Formularz zamówienia znajdziesz →tutaj.

Chcesz wypróbować metody? Zapisz się na darmowe sygnały inwestycyjne, lub śledź nas na Twitterze:


Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.


Udostępnij:Szczegóły, ceny

Gdzie, jak, za ile?


Czas i miejsce

Szkolenia zorganizowane są na zasadzie indywidualnych lekcji. Trwają ok. 15 godzin rozłożonych na 3 dni. Każdy dzień podzielony jest na 3 moduły lekcyjne poprzedzielane niedługimi przerwami. Do dyspozycji Słuchaczy są napoje (nie tylko podczas przerwy) oraz słodkie przekąski.

W Krakowie szkolenia odbywają się w salkach przy ul. św. Filipa 23, położonych w odległości kilku minut piechotą od krakowskiego głównego dworca kolejowego i autobusowego. W pobliżu jest również parking strzeżony, na którym nasi Goście mogą skorzystać ze specjalnego rabatu.

Odsługujemy Klientów z całej Polski. W kilku dużych miastach mamy do dyspozycji salki szkoleniowe u naszych Partnerów. Szczegółowy wykaz lokalizacji znajdziesz tutaj. Jesteśmy także otwarci na inne propozycje, jak np. szkolenie w miejscu zapewnionym przez Klienta w zamian za rabat.


Wymagania techniczne

Na zajęcia przychodzisz z własnym sprzętem komputerowym - laptopem, netbookiem, ewentualnie tabletem. Zapewniamy zasilanie 230V (gniazdka, przedłużacze).

Oprogramowanie musi pozwalać na uruchamianie plików w formacie pdf oraz arkuszy kalkulacyjnych Excel. Najlepszym rozwiązaniem jest pakiet Microsoft Office.

Sprzęt musi mieć dostęp do internetu bezprzewodowego. W naszych obiektach zapewniamy pole WiFi, ale sprzęt musi posiadać odpowiednią kartę (obecnie to raczej standard).


Ceny, rabaty

Podstawowa cena Kursu to:

3 500,- zł

Z uwagi na brak kosztów dojazdu i pobytu instruktora cena kursów odbywających się w Krakowie jest o 20% niższa i wynosi:

2 800,- zł

Jeśli bierzesz na siebie zapewnienie miejsca do przeprowadzenia szkolenia, przysługuje Ci rabat kwotowy w wysokości 300,- zł. Jeśli rozważasz takie rozwiązanie, weź pod uwagę, że miejsce na szkolenie powinno gwarantować odpowiedni poziom prywatności. Nie powinna to być zatem galeria handlowa, czy kawiarnia, a raczej wolny pokój w mieszkaniu/domu lub pomieszczenie biurowe.

Ceny po rabacie to odpowiednio 3 200,- oraz 2 500,-


Uwagi dodatkowe

W Krakowie zajęcia mogą się odbywać w 3 dowolne dni tygodnia; poza Krakowem muszą to być 3 dni kolejne. Procedurę zamówienia rozpocznij co najmniej na 10 dni przed planowanym terminem szkolenia.

Masz obowiązek przelania zaliczki. Klienci płacący podstawową cenę Kursu przelewają zaliczkę w kwocie 700,- zł; Klienci korzystający z któregokolwiek rabatu przelewają zaliczkę w wysokości 500,- zł.

Zaliczkę przelewasz dopiero po otrzymaniu od nas potwierdzenia rezerwacji terminu, jednak najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem pierwszego spotkania (czas na rezerwację sali, noclegu).

Płatności pozostałej części należności za kurs dokonujesz gotówką po każdym spotkaniu. Możesz też zapłacić przelewem i okazać potwierdzenie.


Podjąłeś decyzję?

Złóż zamówienie poprzez formularz:

Twoje Imię:*
Twój E-mail:*
Wersja kursu którą jesteś zainteresowany:* Options Oportunities (nowa)
General Income (akcje, ETFy)
Total Return (surowce)
Proponowana data rozpoczęcia (dd-mm-rrrr):*
Czy dysponujesz miejscem na szkolenie?* Dysponuję miejscem i proszę o rabat
Chcę odbyć szkolenie w waszej sali
Jeśli dysponujesz miejscem podaj adres sali, w której miałoby się odbyć szkolenie (z kodem pocztowym). Jeśli nie, zostaw do pole puste.
Jeśli szkolenie ma być w naszej sali, wybierz lokalizację z listy:
Zasady wyłączenia odpowiedzialności (u dołu Strony)* Zapoznałem się i akceptuję

This online form was provided by Freedback.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?